Нова Каховка
C

» » У Бериславському районі призначили вибори

У Бериславському районі призначили вибори

У Бериславському районі призначили вибори

23 грудня відбудуться перші місцеві вибори у двох об’єднаних територіальних громадах Херсонщини.

 

Милівська і Шляхівська сільські ОТГ отримали можливість готуватися до перших виборів у своїх громадах. Відповідне рішення прийняла на своєму черговому засіданні 12 жовтня Центральна виборча комісія України. Загалом на 23 грудня 2018 року вона призначила перші місцеві вибори у 125 об’єднаних територіальних громадах. Найбільше їх відбудеться у Черкаській і Миколаївській областях — 27 і 12 відповідно.

 

В Херсонській області ЦВК призначила вибори лише в двох нових ОТГ Бериславського району: Милівській ОТГ, куди входять села Милове, Суханове, Червоний Яр, Качкарівка і Саблуківка та Шляхівській ОТГ, до якого входять Шляхове, Раківка, Новосілка, Першотравневе, Тараса Шевченка, Урожайне і Томарине. Сам виборчий процес перших виборів депутатів обох сільських рад і сільських голів стартуватиме 3 листопада.

 

Водночас ЦВК вкотре відмовилась призначати перші вибори в одній з перших об’єднаних громад, створених на території Херсонської області — Таврійської ОТГ Новокаховської міськради, попри наявність усіх необхідних погоджень і законних підстав. Пікантності цій ситуації додає те, що на початку жовтня Нова Каховка завершила процес створення власної міської ОТГ, до складу якої увійшли місто Нова Каховка і населені пункти колишньої Дніпрянської селищної ради. А Таврійськ знову опинився за бортом децентралізаційної реформи, причому, не з власної вини.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.