Нова Каховка
C

Навіщо нам мер?

У соцмережах з початку навчального сезону поширюється попередження для водіїв, щоб згадали правила дорожнього руху і пропускали дітей на пішохідних переходах. Але що робить учням школи №4 м. Нова Каховка, коли перейти дорогу для них ціла біда. Батьки цих дітей вже неодноразово зверталися до міського голови, щоб врегулювати рух по вул. Піонерська. Писали постійно листи з проханням намалювати «зебру», встановити дорожні знаки пішохідного переходу та покласти «лежачі поліцейські».

Але вже не один рік ця проблема для мера - не проблема. Діти так і переходять в невстановленому місці дорогу та кожен день дуже ризикують, виходячи зі школи.

26 листопада на другій позачерговій сесії Новокаховської міської ради Коваленко В.І. відкрито заявив, що бізнесменам нашого міста він охоче допомагає, навіть якщо це порушує закон. Підприємці тепер ходять до кабінету Володимира Івановича, щоб вирішити особисті питання, бо вони, як наголосив міський голова, за нього голосували.

Дуже прикро, що мер, як маріонетка, працює тільки для бізнесменів, а про дітей згадує лише на свята.
Навіщо нам мер?
 
Оксана Шевченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.