Нова Каховка
C

» » У Таврійську триває ревізія вуличного освітлення

У Таврійську триває ревізія вуличного освітлення

У Таврійську триває ревізія вуличного освітленняПрацівники комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» проводять ревізію вуличного освітлення Таврійська.

 

Минулого тижня комунальники закінчили перевірку освітлення вулиць Незалежності, Української, Солодухіна і Таврійська, де замінили непрацюючі ліхтарі. Додатково встановили три ліхтарі на вулиці Українській та один – на розі вулиць Вокзальна-Східна.

 

З понеділка автовишка з електриком працювала на вул. Вокзальній.

 

Мережа вуличного освітлення в місті стає настільки розгалуженою, що в деяких місцях вже не вистачає потужностей. Наприклад, довелося навіть побудувати нову лінію між вул. Гайдара та Незалежності. Для цього встановлено 4 додаткові опори, прокладено новий кабель, підключено комутуючу апаратуру та прилад обліку електроенергії.

 

До кінця року ЖЕУ повинно відновити освітлення в межах вулиць Вишнева-Будівельна-Кропивницького. Там, за словами начальника «Таврійського ЖЕУ» Олександра Главацького, планується встановити 14 нових ліхтарів.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.