Нова Каховка
C

» » Каховським чиновникам закони не писані

Каховським чиновникам закони не писані

Каховським чиновникам закони не писані

Внесенням припису про «порушення вимог законодавста щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону» міському голові Каховки Андрію Дяченку завершилось чергове засідання Національного агентства з питань запобігання корупції 21 вересня. Про це йдеться в оприлюдненому днями протоколі № 46 цього засідання.

 

В ньому вказано, що припис міському голові внесено за результатами розгляду Акта позапланової перевірки дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» у Каховській міській раді. Щоправда, зрозуміти з цього, що саме стало причинами перевірки і в чому полягають виявлені порушення, важко. Тому ми звернулися за поясненнями до Андрія Дяченка. За його словами, цей припис стосується нещодавно затвердженого на посаді заступника міського голови Олега Потоскуєва.

 

— З’ясувалось, що він у своїй декларації не вказав квартиру і гараж, які не були внесені до відповідних електронних реєстрів. Насправді людина, яка збирається стати посадовцем такого рангу, як Потоскуєв, самостійно повинна внести всі необхідні дані. Чому він цього не зробив — не знаю. Потім він виправився, але за це йому загрожує адміністративний штраф. Друге порушення при процедурі прийняття його на посаду стосується відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю міськради, яке повинно було вчасно відправити необхідні запити до НАЗК. Потоскуєв, у свою чергу, мав надати згоду на проведення перевірки. Тут є серйозна помилка наших служб, тож буде проведене службове розслідування. Відповідальність за це нестиме начальник вказаного відділу Олег Куліда. Винним особам, як мінімум, погрожує догана, — прокоментував міський голова.

 

Також Андрій Дяченко пообіцяв надати для ознайомлення отриманий ним припис НАЗК. Проте, попри надання відповідного запиту на отримання інформації, станом на 9 жовтня голова свою обіцянку так і не виконав.

 

Утім, «Новий день» уже детально повідомляв про грубі порушення антикорупційного законодавства, що супроводжували затвердження на посаді заступника міського голови Олега Потоскуєва. Приміром, він не подав вчасно декларацію свого майнового стану як кандидат на вказану посаду. Зрештою, у декларації він вказав, що працює за сумісництвом на оплачуваній посаді голови правління ОСББ «Мирний дім — Каховка». Також Олег Потоскуєв у порушення чиннного законодавства одночасно перебуває членом виконавчого комітету Каховської міськради і депутатом міськради, в якій очолює депутатську фракцію Опозиційного блоку. Водночас сам він не вважає себе членом виконкому і роботу на його засіданнях ігнорує.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.