Новая Каховка
C

» » Чи з'являться радари TruCam на дорогах Херсонщини?

Чи з'являться радари TruCam на дорогах Херсонщини?

Чи з'являться радари TruCam на дорогах Херсонщини?Патрульна поліція оприлюднила перелік автодоріг, на яких з 8 жовтня почне використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam. Радари використовуватимуть в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення в Києві та 13 областях України. Херсонщина у цьому переліку відсутня.

Чи з'являться радари TruCam на дорогах Херсонщини?

«Патрульна поліція використовуватиме TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення», - зазначено у повідомленні патрульної поліції у Фейсбуці.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.