Новая Каховка
C

» » Деміранда, Фіолотея та Нілюфер: як на Херсонщині називають дітей

Деміранда, Фіолотея та Нілюфер: як на Херсонщині називають дітей

Деміранда, Фіолотея та Нілюфер: як на Херсонщині називають дітейВеликий резонанс викликав законопроект щодо заборони давати певні типии імен в Україні. Так, батькам хочуть заборони називати дітей географічними об’єктами, казковими персонажами, неживими предметами тощо.

 

– Якщо говорити про незвичні, на нашу думку, імена, то на Херсонщині за минулий та 2018 рік маємо такий перелік:  дівочі – Луна, Деміранда, Жансу, Мальвіна, Вірсавія, Іуліанія, Ненсі, Андромеда, Фіолотея, Маліна, Весна, Кіара, Квітка, Ніаль, Васіліса, Лада-Міра; чоловічі – Тіаан, Криштіану, Ратібор, Батир, Спартак, Аарон, Валод, Волкан, Крістіан-Андрій, Іван-Хевенлі, Тамерлан, Нілюфер, Артак, Ярмаш.

 

Також у Дніпровському районі чоловік змінив власне ім’я з Матяш Валентин на Мейхер Леонардо, – розповів керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

 

Будь-який громадянин, якому виповнилось 16 років може самостійно змінити ім'я чи прізвище на бажане. 14–річним дозволено законом зробити це за згодою обох або одного з батьків, нагадує Головне територіальне  управління юстиції у Херсонській області

 

Для цього необхідно прийти у відділ ДРАЦС і написати відповідну заяву. Нове ім'я ви отримаєте не безкоштовно. Треба сплатити державне мито – аж 5 гривень 10 копійок. Якщо ж процедура повторна, то 51 гривню.

 

Вашу заяву розглянуть протягом 3 місяці – так встановив закон. Проте, будьте готові, що у зміні імені вам можуть відмовити Для цього може бути кілька підстав:

 

- якщо ви подали неправдиві відомості

- знаходитесь під слідством, судом, адміністративним наглядом

- або у вас є непогашена судимість

- або якщо вас розшукують українські чи іноземні правоохоронні органи.

 

Настав день, коли ви отримали нове ім’я. Що ж далі? Для початку ви отримуєте свідоцтво про зміну імені. А потім вам треба протягом місяця змінити свій паспорт громадянина України.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.