Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці отримувачів субсидій стає менше

У Новій Каховці отримувачів субсидій стає менше

У Новій Каховці отримувачів субсидій стає менше

Майже 60% домогосподарств Нової Каховки за літо втратили право на отримування субсидій. Таку цифру на останній апаратній нараді в Новокаховській міськраді 2 жовтня озвучила начальник місцевого управління праці та соцзахисту населення Олена Стоянчук.

 

Прогнозує вона й скорочення кількості отримувачів субсидій в зимовий період. Це пов’язано зі змінами щодо порядку призначення субсидій. Зокрема, були зменшені норми споживання газу і електроенергії. Також втрачається право на субсидію при наявності боргів по сплаті житлово-комунальних послуг на суму понад 340 гривень, відсутності офіційної роботи у членів сім’ї і відповідної несплати єдиного соціального внеску в розмірі 819 гривень на місяць та при перебуванні за кордоном понад 60 днів хоча б одного члена сім’ї чи подружжя, зареєстрованого за даною адресою.

 

Як наголосила Олена Стоянчук, у жовтні очікуються виплати грошових компенсацій за зекономлені електроенергію і газ під час минулого опалювального сезону.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.