Нова Каховка
C

» » У Британії за 10-15 років не буде де ховати померлих

У Британії за 10-15 років не буде де ховати померлих

У Британії за 10-15 років не буде де ховати померлихПісля того, як в одному з парків Лондона поблизу кладовища знайшли людські кістки, заговорили про нову проблему британської столиці - брак місць на цвинтарях, пише Guardian.

 

На думку активістів, знахідка може означати, що на кладовищі Тоттенхем Парк в північному Лондоні викопують старі могили, аби звільнити місце під нові поховання.

 

Видання цитує медичного працівника Девіда Джонсона. За його словами, на цьому кладовищі були поховані п'ятеро його родичів, проте у 2005 році над двома з могил з'явилися мармурові пам'ятники з іменами невідомих йому людей.

 

Він стверджує, що так і не отримав відповіді від керівництва кладовища, що сталося з рештками його родичів, що спочивали в цих могилах.

 

Як пише Guardian, у Британії насправді відчувається певний брак місць для поховання. А за оцінками попереднього уряду, вже за 10-15 років в країні не буде де ховати померлих.

 

Свого часу навіть була ініціатива поглибити могили для поховання декількох небіжчиків один над одним. Проте схвалення така пропозиція так і не отримала, зазначає видання.

 

У Британії кремують 4 з 5 померлих. Але попит на "традиційні" поховання є високим серед мусульманських спільнот через релігію, пише Guardian.

 

Керівництво кладовища Тоттенхем Парк, яке, до речі, є одним з найбільших кладовищ для турків-кіпріотів, стверджує, що знайдені кістки належать тваринам. Попри заяви Скотланд-Ярду, що експертиза підтвердила їх людське походження.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.