Нова Каховка
C

» » Який відсоток безробіття на Херсонщині

Який відсоток безробіття на Херсонщині

Який відсоток безробіття на Херсонщині

Безробіття – це проблема, яка розповсюджена по всій території України. Загальна кількість безробітних по країні становить 1,7 мільйона осіб (9,7% від загальної кількості працездатного населення). Яка ж ситуація з цією проблемою по Херсонській області?

 

За інформацією обласного центру зайнятості, по Херсонській області відсоток безробіття повільними темпами, але зменшується. Так, у порівнянні з минулим роком, кількість незайнятого населення віком від 15 до 70 років зменшилася на 1700 осіб і тепер становить 57500 осіб. Разом з цим збільшилась і кількість зайнятого населення того ж віку - до 432900 осіб (з 54,7% до 55,5%).

 

Сприяє у працевлаштуванні херсонців обласний центр зайнятості, у якому зареєстровано всього 6500 безробітних, а кількість вакансій у базі даних обласного центру зайнятості наразі складає майже 20 тисяч.

 

Що стосується середньої заробітної плати по області, то згідно з даними, які розміщені на офіційному сайті Держстату України, станом на 2018 рік вона становить 7262 гривні, що у два рази вище рівня мінімальної оплати праці (3723 гривні). У порівняні з минулим роком ця цифра зросла на 1246 гривень.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.