Нова Каховка
C

» » Україні треба жорсткіше протидіяти гуманітарній агресії Угорщини в Закарпатті, - Іван Вінник

Україні треба жорсткіше протидіяти гуманітарній агресії Угорщини в Закарпатті, - Іван Вінник

Україні треба жорсткіше протидіяти гуманітарній агресії Угорщини в Закарпатті, - Іван ВінникНародний депутат Україні Іван Вінник в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» прокоментував сітуацію, що склалася у відносинах України та Угорщини через активну діяльність останньої в Закарпатській області.

 

Україні час набагато жорстіше протидіяти діям Угорщини на суверенній українській території, вважає депутат.

 

«Угорщина веде повноцінну гуманітарну агресію проти окремого регіону в Україні. Насаджаються культурно-мовні цінності Угорщини, роздаються паспорта, ведеться масова пропаганда, що фактично дублює те, що робила Російська Федерація в Криму напередодні активної фази агресії», - впевнений Іван Вінник.

 

«Треба терміново вживати заходів. Якщо уряд не зможе дати раду цьому питанню, Верховна Рада зобов'язана дати оцінку агресівній діяльності Угорщини на території України.

 

Наявність представника (Угорщини – ред.) по Закарпаттю мусить отримати дзеркальну відповідь з боку України. Час впроваджувати посаду представника по протидії гуманітарній агресії Угорщини в Україні в системі Миністерства закорданних справ, який би координував діяльність органів влади, включно з силовими відомствами, на Закарпатті», - заявив він.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.