Новая Каховка
C

» » Україні треба жорсткіше протидіяти гуманітарній агресії Угорщини в Закарпатті, - Іван Вінник

Україні треба жорсткіше протидіяти гуманітарній агресії Угорщини в Закарпатті, - Іван Вінник

Україні треба жорсткіше протидіяти гуманітарній агресії Угорщини в Закарпатті, - Іван ВінникНародний депутат Україні Іван Вінник в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» прокоментував сітуацію, що склалася у відносинах України та Угорщини через активну діяльність останньої в Закарпатській області.

 

Україні час набагато жорстіше протидіяти діям Угорщини на суверенній українській території, вважає депутат.

 

«Угорщина веде повноцінну гуманітарну агресію проти окремого регіону в Україні. Насаджаються культурно-мовні цінності Угорщини, роздаються паспорта, ведеться масова пропаганда, що фактично дублює те, що робила Російська Федерація в Криму напередодні активної фази агресії», - впевнений Іван Вінник.

 

«Треба терміново вживати заходів. Якщо уряд не зможе дати раду цьому питанню, Верховна Рада зобов'язана дати оцінку агресівній діяльності Угорщини на території України.

 

Наявність представника (Угорщини – ред.) по Закарпаттю мусить отримати дзеркальну відповідь з боку України. Час впроваджувати посаду представника по протидії гуманітарній агресії Угорщини в Україні в системі Миністерства закорданних справ, який би координував діяльність органів влади, включно з силовими відомствами, на Закарпатті», - заявив він.

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.