Нова Каховка
C

» » Новокаховський рибзавод залучили до зариблення Київського водосховища

Новокаховський рибзавод залучили до зариблення Київського водосховища

Новокаховський рибзавод залучили до зариблення Київського водосховища

Новокаховський рибзавод залучили до зариблення Київського водосховища

Перед випуском до річки мальків сома зважують та вимірюють

 

Аби відновити природні багатства Київського моря, до його зариблення доводиться залучати навіть спеціалізовані державні підприємства з Херсонщини. Так, Новокаховський рибоводний завод частикових риб бюджетним коштом виростив для переселення у це водосховище 150 тисяч мальків коропа, по п'ять тисяч щупачків і сомиків, що з'явилися на світ у тутешніх ставках. Для перевезення "новоселів" уже приготували живорибну автоцистерну великої місткості із системою аерації. А контролюватимуть випуск працівники рибоохорони.

 

Директор заводу Ігор Дикуха каже, що участь рибоводів Херсонщини у зарибленні Київського моря можлива і на майбутнє. До того ж, вони опанували технологію вирощування й інших видів риб, наприклад,  ляща та плітки. Їх також можна переселяти на Київщину. Причому такі програми аж ніяк не шкодять планам зі збереження біологічного різноманіття у пониззі Дніпра. Скажімо, за державною програмою відновлення рибних запасів головної української річки тільки до Каховського водосховища Новокаховський завод частикових риб нещодавно випустив 150 тисяч малюків товстолоба.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.