Нова Каховка
C

» » Мешканців садових товариств Нової Каховки зобов’яжуть реєструвати місце проживання

Мешканців садових товариств Нової Каховки зобов’яжуть реєструвати місце проживання

Мешканців садових товариств Нової Каховки зобов’яжуть реєструвати місце проживанняУ Новокаховській міській раді розробили «Порядок реєстрації місця проживання громадян в житлових будинках на територіях садових товариств в межах та за межами населених пунктів». Затвердити цей документ новокаховські  депутати можуть на найближчий сесії міської ради.

 

«Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в житлових будинках СТ, зобов’язаний протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання», - зазначено в проекті «Порядку».

 

Він містить перелік документів, необхідних для реєстрації місця проживання, підстави для відмови в реєстрації та попередження про заборону реєстрації місця проживання в домах, що не мають статусу житлового та не введених в експлуатацію.

 

«Адреса місця реєстрації проживання в житловому будинку на території СТ вказується така, яка вказана у свідоцтві на право власності житлового будинку, інших документів права власності, договору оренди тощо або в рішенні Новокаховської міської ради», - сказано в документі.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.