Нова Каховка
C

» » Херсонщина запропонує земельні ділянки під інвестиції

Херсонщина запропонує земельні ділянки під інвестиції

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик під час наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та керівниками структурних підрозділів ОДА.

Вказана робота здійснюється Департаментом зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів облдержадміністрації.

У свою чергу Олександр Адамчик звернувся до присутніх з проханням забезпечити надання достовірної та неформальної інформації з метою створення якісного матеріалу для презентації інвесторам.

Крім того, заступник голови облдержадміністрації нагадав, що в області щорічно проводиться весняна акція «За чисте довкілля», в рамках якої проводяться заходи із благоустрою територій населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, упорядкування парків, скверів, прибудинкових територій, зелених зон, територій кладовищ, пам’ятників, вулично-дорожньої мережі.

У поточному році масові заходи з благоустрою в області планується розпочати з 01 квітня.

Олександр Адамчик надав ряд доручень головам райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення для забезпечення проведення на високому рівні цієї акції, належної підготовки до травневих свят.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.