Новая Каховка
C

» » Каховчани відзначили день народження Михайла Жука

Каховчани відзначили день народження Михайла Жука

Каховчани відзначили день народження Михайла Жука135 років від народження видатного каховчанина, художника, графіка, письменника, педагога, одного з фундаторів Української академії мистецтв Михайла Івановича Жука відзначали у Каховці.

 

Перший крок до повернення із небуття імені цієї неординарної людини був зроблений у 2016 році, коли розпорядженням міського голови колишня вулиця Свєрдлова отримала нову назву - Михайла Жука.

 

Цього разу пішли далі - відкрили меморіальну дошку на будинку, де провів дитячі роки Михайло Іванович (нині - клінічна лабораторія ЦРЛ).

 

Про важливість відродження історичної пам'яті та популяризації історії "малої батьківщини" наголосила у вітальному слові голова районної ради Тетяна Тертична та начальник управління освіти міської ради Михайло Гончар.

 

Незвичним був і пам'ятний вечір про митця, що відбувся в історичному музеї. Творчій колектив Каховської школи кіно і телебачення та Каховської гімназії у складі: Генадій Гнатовський, Анна Забєліна, Сергій Аркуша, Світлана Стрельчук власними силами створили чудовий відеофільм "Михайло Жук. Співи рідної землі", про життєвий шлях митця.

 

Цікавими були виступи завідуючої Каховським історичним музеєм Світлани Сидьолкіної і завідуючої літературним відділом Херсонського обласного краєзнавчого музею Ганни Мартинової, які розповіли про експонати, що зберігаються у фондах музеїв та пов'язані з життям і творчістю М. І. Жука.

Каховчани відзначили день народження Михайла Жука


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.