Нова Каховка
C

» » Новокаховські поліцейскі запросили школярів на екскурсію

Новокаховські поліцейскі запросили школярів на екскурсію

В рамках проведення тижня відкритих дверей новокаховський відділ поліції запросив учнів 8-ї загальноосвітньої спеціалізованої школи до екскурсії. Про цю подію правоохоронці розповіли на своїй сторінці у "Фейсбуці".

В поліції дітей цікавило все: куди надходить дзвінок, якщо набрати «102», як виїжджають на місце події працівники поліції, як розшукують злочинців і, звичайно, де їх тримають. Також школярів цікавило, як перевозять в спеціально обладнаних автомобілях затриманих, діти дізналися, чим займаються слідчі, дільничні інспектори патрульної служби, інспектори служби молодіжної привенції.

Досвідчений працівник служби молодіжної привенції майор поліціїЛілія Ющенко розповіла старшокласникам про норми закону, які найчастіше порушують неповнолітні, відповідальність за них та інше.

Новокаховські поліцейскі запросили школярів на екскурсію

Учням показали навчальну зброю, спецзасоби, які використовують працівники поліції, заступаючи на чергування. Згодом кожен школяр міг розглянути і приміряти на себе бронежилет, шолом, спецзасоби.

Діти познайомились с кінологом новокаховського відділу поліції Юрієм Хижинським, який продемонстрував, як німецька вівчарка Альфа долає смугу перешкод, затримує умовного злочинця.

Новокаховські поліцейскі запросили школярів на екскурсію

Популярність подібних заходів вчителі пояснюють комплексним впливом на кожну дитину. Адже ця екскурсія справляє водночас як виховний, так і пізнавальний ефект і навіть співвідноситься з окремими аспектами шкільної програми.

Правоохоронці, у свою чергу, також зацікавлені в такій увазі з боку юних співгромадян. Декого, можливо, побачене утримає в майбутньому від злочинних намірів, а були й такі, які відразу виявили бажання в перспективі служити в поліції. І вже у всякому разі, у кожному дитячому серці оселиться повага до непростої і дуже потрібної професії поліцейського.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.