Новая Каховка
C

» » Народний вибір: найпопулярніші девайси серед українців у 2018 році

Народний вибір: найпопулярніші девайси серед українців у 2018 році

Народний вибір: найпопулярніші девайси серед українців у 2018 роціІз більш ніж 40 брендів ноутбуків найчастіше українці обирали ASUS та HP, а моделі Apple не увійшли навіть до топ-5. Проте iPad продавався найкраще серед планшетів у першому півріччі 2018. Які ще девайси шукали онлайн у цьому році розповіли аналітики OLX.

 

Дослідження GfK показало — в інтернеті українці переважно купують електроніку. На цю категорію товарів припадає 50% від усіх покупок у мережі. Й OLX це підтверджує — на майданчику найчастіше продавали саме девайси. А за рік там придбали понад 3 млн електронних товарів.

 

І не дивно. Адже в середньому у кожного українського онлайн-шопера у розпорядженні 3-4 девайси. Зазвичай серед них неодмінно знайдеться ноутбук, планшет та електронна книга.

 

Щодо ноутбуків, вподобання українців досить різноманітні та явного фаворита немає. Найчастіше у рівній кількості купують ASUS та HP — 17,8% користувачів. Трохи менше, 15,8%, припадає на Lenovo. Лептопи Acer використовують близько 13% онлайн-шоперів. Dell замкнули п'ятірку з результатом у 9,1% та не залишили шансів Apple і Samsung увірватися в топ найбільш популярних ноутбуків цього року.

 

Топ 5 брендів ноутбуків 2018:

 1. ASUS - 18%
 2. HP - 18%
 3. Lenovo - 16%
 4. Acer - 13%
 5. Dell - 9%

Два техногіганти відновили позиції у рейтингу популярних брендів планшетів. Серед власників цих девайсів 25% фанатів iPad і майже 15% любителів самсунгів. 11% придбали собі ASUS, а 10% зробили вибір на користь Lenovo. Зі своєю бюджетною ціновою політикою до рейтингу планшетів потрапив Prestigio.

 

Топ 5 брендів планшетів 2018:

 1. Apple - 25%
 2. Samsung - 15%
 3. ASUS - 11%
 4. Lenovo - 10%
 5. Prestigio - 3%

Здається, що PocketBook — це iPhone серед електронних книг. Бренд забрав на себе 40% усіх покупок. Чимала частка продажів припала й на Kindle. 28% українців ходять з планшетами саме цієї фірми. Nook, Sony і Wexler також мають попит серед українців, але явно поступаються двом першим книжковим улюбленцям населення.

 

Топ 5 брендів електронних книг 2018:

 1. PocketBook - 39%
 2. Kindle - 28%
 3. Nook - 8%
 4. Sony - 7%
 5. Wexler - 3%

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.