Нова Каховка
C

» » Народний вибір: найпопулярніші девайси серед українців у 2018 році

Народний вибір: найпопулярніші девайси серед українців у 2018 році

Народний вибір: найпопулярніші девайси серед українців у 2018 роціІз більш ніж 40 брендів ноутбуків найчастіше українці обирали ASUS та HP, а моделі Apple не увійшли навіть до топ-5. Проте iPad продавався найкраще серед планшетів у першому півріччі 2018. Які ще девайси шукали онлайн у цьому році розповіли аналітики OLX.

 

Дослідження GfK показало — в інтернеті українці переважно купують електроніку. На цю категорію товарів припадає 50% від усіх покупок у мережі. Й OLX це підтверджує — на майданчику найчастіше продавали саме девайси. А за рік там придбали понад 3 млн електронних товарів.

 

І не дивно. Адже в середньому у кожного українського онлайн-шопера у розпорядженні 3-4 девайси. Зазвичай серед них неодмінно знайдеться ноутбук, планшет та електронна книга.

 

Щодо ноутбуків, вподобання українців досить різноманітні та явного фаворита немає. Найчастіше у рівній кількості купують ASUS та HP — 17,8% користувачів. Трохи менше, 15,8%, припадає на Lenovo. Лептопи Acer використовують близько 13% онлайн-шоперів. Dell замкнули п'ятірку з результатом у 9,1% та не залишили шансів Apple і Samsung увірватися в топ найбільш популярних ноутбуків цього року.

 

Топ 5 брендів ноутбуків 2018:

 1. ASUS - 18%
 2. HP - 18%
 3. Lenovo - 16%
 4. Acer - 13%
 5. Dell - 9%

Два техногіганти відновили позиції у рейтингу популярних брендів планшетів. Серед власників цих девайсів 25% фанатів iPad і майже 15% любителів самсунгів. 11% придбали собі ASUS, а 10% зробили вибір на користь Lenovo. Зі своєю бюджетною ціновою політикою до рейтингу планшетів потрапив Prestigio.

 

Топ 5 брендів планшетів 2018:

 1. Apple - 25%
 2. Samsung - 15%
 3. ASUS - 11%
 4. Lenovo - 10%
 5. Prestigio - 3%

Здається, що PocketBook — це iPhone серед електронних книг. Бренд забрав на себе 40% усіх покупок. Чимала частка продажів припала й на Kindle. 28% українців ходять з планшетами саме цієї фірми. Nook, Sony і Wexler також мають попит серед українців, але явно поступаються двом першим книжковим улюбленцям населення.

 

Топ 5 брендів електронних книг 2018:

 1. PocketBook - 39%
 2. Kindle - 28%
 3. Nook - 8%
 4. Sony - 7%
 5. Wexler - 3%

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.