Нова Каховка
C

» » 25% жінок у віці 30 років перевіряють телефон кожні кілька хвилин – дослідження

25% жінок у віці 30 років перевіряють телефон кожні кілька хвилин – дослідження

Залежність від мобільного телефону та тиск соцмереж – явища, якими зазвичай прийнято описувати підлітків.

25% жінок у віці 30 років перевіряють телефон кожні кілька хвилин – дослідження

Але жінкам середнього віку так само важко позбутися своїх телефонів, а соціальні мережі можуть руйнувати їх самооцінку, пише The Daily Mail з посиланням на дослідження журналу Marie Claire.

 

У ньому взяли участь 600 жінок.

 

Кожна четверта жінка у свої 30 і кожна п'ята у свої 40 перевіряє телефон кожні кілька хвилин. Якщо це відбувається кожні 5 хвилин, з урахуванням 8-годинного сну, то в середньому ці жінки беруть до рук телефон 192 рази на день.

 

Двоє з трьох жінок цієї вікової категорії відчувають, що мають регулярно перевіряти свої соцмережі. При цьому залежними себе визначають двоє жінок з п'яти.

 

Близько половини у віці 30-40 років стверджують, що не можуть видалити їх профілі у соцмережах, незважаючи на негативну інформацію, яку вони отримують з соцмереж.

 

Крім того, половину жінок соцмережі змушують почуватися погано. Так, третина жінок віком від 41 до 50 років стверджує, що соцмережі негативно вплинули на їх самооцінку, при цьому 17% з цих жінок перевіряють соцмережі кожні кілька хвилин.

 

Також близько 50% жінок середнього віку вважає, що їх друзі мають краще за них життя, базуючи свою думку саме на профілях у соцмережах.

 

При цьому у віці від 30-40 жінки почувають себе більш комфортно, надсилаючи текстові повідомлення  у месенджерах, ніж розмовляючи по телефону чи особисто.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.