Новая Каховка
C

» » Перевиконати бюджет Новій Каховці не вдається

Перевиконати бюджет Новій Каховці не вдається

Перевиконати бюджет Новій Каховці не вдається

З падінням надходжень від акцизу продовжують зіштовхуватися на місцях. Нова Каховка лише за 8 місяців поточного року не дорахувалась 5,4 мільйона гривень, а план відповідних надходжень тут вдалося виконати лише на 82%.

 

— Акцизний податок до нас узагалі не надходив у липні й серпні. Водночас різко впала реалізація палива. Загалом же перевиконання бюджету міськради з початку року становило 101,7%, надходження збільшилися всього на 20,9 млн. грн. Але цього замало. Нам потрібно перевиконати бюджет хоча б на 105%, щоб мати можливість переглянути статті видатків і направити кошти, приміром, на виплати зарплат дошкільним і позашкільним закладам, — зазначила начальник фінансового управління Новокаховської міськради Ірина Фурсєєва.

 

Як уже повідомляв «Новий день», Нова Каховка опинилася перед загрозою невиплати зарплати бюджетникам в листопаді і грудні ц. р. Проблему щодо освітян, як запевнили згодом чиновники, вирішити вдалося.

 

«Набагато гірше у медицині», — визнав міський голова Володимир Коваленко.

 

Серед причин цієї проблеми — зволікання з оптимізацією закладів у місті. Тому доводиться витрачати шалені кошти на напівпорожні класи у школах і потім збирати «по миру» на виплати зарплат вчителям.

 

«Нам дехто пропонує приймати мережу навчальних закладів з 18 і 20 дітьми у класі, що значно менше від норми. Так не буває! Бо я вже не знаю, що говорити директорам водоканалу і інших комунальних підприємств, які теж потребують підтримки. Важко буде пояснювати й обласному керівництву — чому ми не забезпечуємо належну кількість учнів у класах і витрачаємо гроші «на вітер», — додає міський голова.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.