Нова Каховка
C

» » В Каховському районі стартувала профілактична акція «Урок»

В Каховському районі стартувала профілактична акція «Урок»

В Каховському районі стартувала профілактична акція «Урок»Традиційно на початку навчального року соціальні служби району долучаються до Всеукраїнської акції «Урок». Першочергова мета якої - виявити дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року.

 

Також серед завдань: робота із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, запобігання безпритульності та бездоглядності, надання адресної матеріальної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону дітям із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

 

Проведення низки відповідних заходів в рамках акції триватиме до кінця жовтня.

 

З початку вересня службою у справах дітей та соціальними працівниками Каховського районного центру надання соціальних послуг, представниками органів опіки та піклування-виконкомів сільських рад та відділу освіти райдержадміністрації проведено рейди, під час яких спеціалісти побували у сім’ях з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

Під час відвідування поговорили з батьками та дітьми про обов’язок батьків та право дітей на освіту, нагадали про відповідальність, яка наступає у разі пропусків уроків без поважних причин. Окрім цього темою для розмови з батьками стало жорстоке поводження з дітьми, паління та вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв, крадіжки, а також перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих тощо.

 

Коментуючи результат рейду начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталія Нелюбіна наголосила на тому, що в цьому році вперше за останні 10 років маємо гарні результати. На початок навчального року не виявили жодної дитини, яка не навчається!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.