Нова Каховка
C

» » У Великоолександрівському районі відбулися зустрічі з народним депутатом

У Великоолександрівському районі відбулися зустрічі з народним депутатом

У Великоолександрівському районі відбулися зустрічі з народним депутатомНародний депутат України Іван Вінник минулої п'ятниці зустрівся з громадами Трифонівської та Новокам’янської сільських рад Великоолександрівського району.


Депутат відзвітував перед виборцями про свою роботу у найвищому законодавчому органі та про реалізацію спільних проектів на території району. Як минулого, так і поточного року саме завдяки сприянню депутата вдалося реалізувати ряд проектів, спрямованих на поліпшення об’єктів соціально-культурної сфери. Зокрема, у Трифонівському дитячому садочку проведено ремонтні роботи.

У Великоолександрівському районі відбулися зустрічі з народним депутатом

В процесі зустрічі Іван Вінник завітав до відремонтованого дитячого навчального закладу, вихованці та їх батьки були щиро вдячні за допомогу. Також депутат виконав одне з прохань місцевих жителів, подарував гімнастичні килими та пообіцяв приїхати на День села.


Під час відкритих діалогів, а саме у такому форматі було проведено зустрічі, жителі сільських рад мали можливість поставити запитання народному обранцю та почути на них відповіді. Серед найбільш актуальних для громади питань йшлося про незадовільний стан доріг загального користування.

 

Місцеві жителі під час зустрічей неодноразово дякували депутатові за дієву роботу в окрузі, разом з тим, наголошували на проблемних питаннях сільських регіонів, які потребують рішень у законодавчій площині, зверталися до Вінника з проханням у сприянні реалізації нових проектів, спрямованих на розвиток як окремих територій, так і району у цілому.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.