Нова Каховка
C

» » «Дендропарк Каховського лісгоспу» знищують?

«Дендропарк Каховського лісгоспу» знищують?

Днями в м. Каховка відбулась нарада з вивчення питань знищення зелених насаджень на території Парк-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дендропарк Каховського лісгоспу».

У 2014 році Держекоінспекцією проведено перевірку Каховської міської ради щодо охорони, утримання зелених насаджень в адміністративних межах Каховської міської ради з приводу вирубки дерев на території Дендропарку.

За результатами перевірки Держекоінспекцією проведено розрахунок шкоди заподіяної внаслідок незаконної рубки дерев на території Дендропарку на загальну суму 1 млн. 055 тис. грн. Матеріали перевірок направлено листами до УМВС України в Херсонській області, Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради та прокуратури Херсонської області.

Але на даний час продовжується знищення об’єкта природно-заповідного фонду – «Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дендропарк Каховського лісгоспу».

На нараді розглянуті проблемні питання видачі охоронних зобов'язань та затвердження положень про території та об'єкти природно-заповідного фонду місцевого значення.

За результатами проведеної наради прийнято рішення про переоформлення схороненого зобов’язання на Каховську міську раду після внесення відповідних змін до природоохоронного законодавства, а до прийняття відповідного рішення правоохоронним та природоохоронним органам забезпечити збереження Парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дендропарк Каховського лісгоспу».

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.