Нова Каховка
C

» » Сьогодні почнеться вивід військ РФ з Сирії

Сьогодні почнеться вивід військ РФ з Сирії

Президент РФ Володимир Путін наказав з вівторка розпочати виведення основної частини російської військової угруповання з Сирії. 

Про це він заявив на зустрічі з міністром оборони і главою МЗС РФ, передає «Інтерфакс».

«Завдання, поставлене перед міністерством оборони і Збройними силами, в цілому виконано, тому наказую міністру оборони з завтрашнього дня почати виведення основної частини нашої військової угруповання з Сирійської Арабської республіки», - заявив Президент РФ.

Пункти базування російських збройних сил в Тартусі (морський) і Хмейміме (авіаційний) будуть функціонувати в колишньому режимі і мають бути надійно захищені в суші, з моря і повітря. Він також висловив надію, що рішення про початок виведення російського угруповання з Сирії послужить хорошим сигналом для всіх конфліктуючих сторін і підвищить рівень довіри для мирного вирішення конфлікту.

«Прошу міністерство закордонних справ інтенсифікувати участь Російської Федерації в організації мирного процесу за рішенням сирійської проблеми», - сказав Путін.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков зазначив, що Путін обговорив дане рішення з президентом Сирії. «Зрозуміло, все сказане президентом було доведено до відома наших сирійських колег і погоджено з президентом Башаром Асадом», - заявив він журналістам.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.