Нова Каховка
C

» » На Херсонщині квитки дорожчають через нестачу водіїв

На Херсонщині квитки дорожчають через нестачу водіїв

На Херсонщині квитки дорожчають через нестачу водіїв

З 18 до 20 гривень підвищилася вартість проїзду в рейсових автобусах Каховка — Нова Каховка і Нова Каховка — Берислав з 1 вересня. На 10% також подорожчали квитки на проїзд у всіх приміських маршрутах в Каховському районі і деяких внутрішньообласних. Причому ці ціни не враховують вартість послуг автостанцій, тож через касу вартість квитків є дещо вищою.

 

Одночасно з цим місцевий перевізник виступив із клопотанням перед виконавчим комітетом Каховської міськради про підвищення вартості проїзду по місту з 5 до 6 гривень. Дане питання буде розглянуто на найближчому засіданні виконкому.

 

Необхідність підвищення тарифів у Каховці пов’язують зі здорожчанням валюти і, відповідно, бензину. Проте, за словами директора ТОВ «Каховське АТП-16506» Володимира Литвиненка, причина зовсім в іншому.

 

— Після запровадження безвізового режиму з країнами ЄС і виїздом кадрів за кордон ми, як і інші перевізники, почали дуже гостро відчувати нестачу водіїв. Працювати за стару зарплату в межах 400—500 гривень за зміну сьогодні вже мало хто погоджується. Тому, щоб не залишитися без водіїв і забезпечувати пасажирські перевезення, ми змушені піднімати їм зарплату шляхом підняття тарифів на проїзд. Це дозволить підняти їм оплату на 100—150 грн за зміну. Ми прагнемо, щоб зарплата їх задовольняла і була на рівні 12—15 тис. грн на місяць, — пояснив Володимир Литвиненко.

 

Він також уточнив, що на приміських і внутрішньообласних маршрутах перевізники можуть самостійно встановлювати тарифи на проїзд. Нині регулюється лише вартість квитків у міських пасажирських маршрутах. Тому для підвищення їх ціни в межах Каховки або Нової Каховки потрібно рішення виконкому відповідної міськради.

 

Як підкреслив Володимир Литвиненко, на старому рівні нині залишаються ціни на проїзд в автобусах міжобласного сполучення і на проїзд до Херсона.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.