Новая Каховка
C

» » На Херсонщині стартував пілотний проект з оптимізації роботи диспетчерських швидкої

На Херсонщині стартував пілотний проект з оптимізації роботи диспетчерських швидкої

На Херсонщині стартував пілотний проект з оптимізації роботи диспетчерських швидкої

Медична реформа, яка наразі триває в Україні, торкається і системи надання екстреної медичної допомоги.

 

Наказом Міністерства охорони здоров’я України затверджено проведення технічного випробування і впровадження у тестовому режимі програмного продукту електронної медичної інформаційної системи з оптимізації роботи оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 

Пропілотний проект

 

З цією метою Управлінню екстреної медичної допомоги та медицини катастроф спільно з Державним підприємством «Агенція екстреної медицини» наказано забезпечити технічне випробування і впровадження у тестовому режимі програмного продукту «Централь103» з оптимізації роботи оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Херсонській областях та м. Києві.

 

Також рекомендовано керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Херсонській областях та м. Києві сприяти впровадженню «Централь103».

 

Терміном дії тестового режиму технічного випробування та впровадження програмного продукту «Централь103» визначено один рік, після чого протягом місяця Управлінню екстреної медичної допомоги та медицини катастроф спільно з Державним підприємством «Агенція екстреної медицини» надати звіт керівництву МОЗ України про результати функціонування «Централь103» та пропозиції щодо подальшого його впровадження. 

 

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.