Нова Каховка
C

» » "Українській Донбас" розпочали працівники культури з Херсонщині

"Українській Донбас" розпочали працівники культури з Херсонщині

Херсонщина першою розпочала реалізацію проекту «Український Донбас».

За словами начальника управління культури облдержадміністрації Світлани Думинської, Херсонщина перша область, яка розпочала реалізацію проекту «Український Донбас» не чекаючи на фінансування з державного бюджету, а за кошти виділені на проведення централізованих заходів у сфері культури і мистецтва з обласного бюджету розпочала реалізацію проекту «Український Донбас».

У рамках проекту 3 березня творча група Херсонщини з концертною програмою завітала до міста Горняк Донецької області.

Більше року у цьому місті не проходили творчі та мистецькі заходи, особливо українського спрямування: «Було відчутно, що люди прагнуть почути українські пісні, тому ми з подвійним запалом дарували їм свою творчість», – зазначив заступник начальника управління культури облдержадміністрації Ігор Мазур, який сам виконував музичні композиції на сопілці.

Після виступу херсонських артистів мешканці міста Горняк звернулись до творчого колективу Херсонщини зі словами вдячності: «Ми вам вдячні за чудовий концерт, за вашу небайдужість і увагу до нашого міста та його мешканців».

За свою творчість херсонський колектив отримав оплески та солодкий подарунок."Українській Донбас" розпочали працівники культури з Херсонщині"Українській Донбас" розпочали працівники культури з Херсонщині


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.