Нова Каховка
C

» » На ремонт доріг додатково виділять кошти з державного бюджету

На ремонт доріг додатково виділять кошти з державного бюджету

У Верховній Раді зареєстрований законопроект № 4190 «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік».

У пояснювальній записці зазначається, щодо необхідності фінансування реконструкції доріг державного значення Херсонської області.

«Автомобільні дороги Високопілля - Велика Олександрівка - Берислав (Т-22-07), Мар'янське - Берислав (Т-04-03) та Кам'янка-Дніпровська - Велика Лепетиха - Каховка (Т-08-04) перебувають в аварійно-небезпечному стані. Зокрема, на всій протяжності доріг Високопілля - Велика Олександрівка - Берислав (Т-22-07), Мар'янське - Берислав (Т-04-03) та Кам'янка-Дніпровська - Велика Лепетиха - Каховка (Т-08-04) утворилося багато ям, а в деяких місцях дорожнє покриття зовсім зіпсовано.

Така ситуація спричинена несвоєчасним проведенням необхідних ремонтних робіт на вказаних ділянках доріг. Протягом багатьох років капітальний ремонт покриття на цих ділянках доріг не здійснювався зовсім. Поточні ремонти (так звані "ямкові") здійснювались із значним порушенням необхідних для ремонту термінів, а на ділянці Високопілля - Велика Олександрівка - Берислав (Т-22-07) протягом тривалого часу навіть поточний ремонт взагалі не здійснювався. Тому на теперішній час покриття проїзної частини втратило несучу здатність і може витримати лише невеликі навантаження.

На сьогоднішній день вказаними дорогами рухається значна кількість великовагових транспортних засобів, оскільки це єдині маршрути, які сполучають Херсонську область із сусідньою областю. Проте покриття проїзної частини зазначених доріг розраховувалось при проектуванні і будувалось під проектне навантаження від транспортних засобів масою до 20 тонн. Також за інформацією спеціалістів, через втрату несучої здатності покриттям проїзної частини вказаних доріг вони можуть витримати навантаження, яке втричі менше розрахункового, тобто до 7 тонн.

Такий стан доріг створює аварійно-небезпечну обстановку та призводить до пошкодження транспорту громадян та суб'єктів господарювання», зазначив Іван Вінник як ініціатор та один з авторів цього законопроекту.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.