Нова Каховка
C

» » Народний депутат вважає що Міністерство інформаційної політики допомагає державі - агресору

Народний депутат вважає що Міністерство інформаційної політики допомагає державі - агресору

Народний депутат вважає що Міністерство інформаційної політики допомагає державі - агресору 

Так на своїй сторінці у соцмережі народний депутат з Херсонщини Іван Вінник прокоментував ініціативу радника Міністра інформаційної політики, яка запропонувала відновити постачання прісної води до окупованого Криму.

 

"Цей пост присвячено питанню води в Криму, а точніше повній адекватності її відсутності.

Продовжую дивуватись діям офіційних представників Уряду Гройсмана.
Так, сьогодні на власній сторінці у ФБ радник Міністра інформаційної політики Юлія Каздобіна запропонувала відновити постачання прісної води до окупованого Криму.

http://www.kuresh.info/ukraina-gotova-vidnoviti-postavki--v…

Постачання пропонується здійснювати на платній основі. Мотивацією для такого рішення є те, що відсутність прісної води в Криму може призвести до негативних екологічних наслідків – перетворення Криму в пустелю.

І призведе, якщо Крим і надалі залишатиметься тимчасово окупованою РФ територією. Нагадаю, що територія Автономної Республіки Крим була інтегрована до складу УРСР саме з метою створення сприятливих соціально-економічних та екологічних умов її розвитку. Для цих потреб було побудовано Північно-Кримський канал.

Однак, не всі знають ціну, яку заплатила Україна за його побудову.
Понад 2 тис. кв. км. родючих земель, 83 села, 7 культурно-історичних пам’яток - січей Козацької доби - було затоплено з метою будівництва Каховського водосховища, що дозволило підняти рівень Дніпра та прокласти канал до АР Крим.

Нормальне життєзабезпечення Криму можливе лише як частини України. І засуха в Криму є ніщо інше, як підтвердження історичних реалій. Росія мусить визнати ці реалії і припинити незаконну анексію півострова, а разом з нею і порушення прав людини, до яких вона призвела.

Не зрозуміло в цій ситуації лише одне: чому замість спростування нісенітниць про те, що Крим - «исконно русская территория» представники Міністерства інформаційної політики допомагають державі-агресору поширювати меседжі про те, що вина за екоцид в Криму лежить на Україні?"


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.