Новая Каховка
C

» » Vodafone Україна допоможе у розвитку туризму на Херсонщені

Vodafone Україна допоможе у розвитку туризму на Херсонщені

11 березня відбулась зустріч керівництва обласної державної адміністрації з представниками мобільного оператора Vodafone Україна (ПрАТ "МТС Україна”) за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та Херсонської міської ради, представників Асоціації туризму Херсона.

На зустрічі було обговорено питання щодо партнерства з розвитку телекомунікаційних сервісів в регіоні, а саме: розвитку концепції Smart city в Херсоні, зокрема, запуску інноваційного туристичного маршруту з QR-кодами.

Згідно з проектом інноваційного туристичного маршруту, який презентувала компанія: за допомогою смартфона або планшета зчитуються QR коди (нанесені на інформаційні таблички) туриста, які буде направлено на сервер з докладним описом і фото найближчого історичного або культурного об’єкта, до опису будуть додаватися посилання на повну карту міста із зазначенням місць, де розташовані пам’ятки з QR табличками. Крім історичної довідки, опис об’єкта включає місцеві легенди, цікаві історії і спогади, представлені в різних формах.

«Ми маємо на меті створити усі умови для туристів, які хочуть відкрити Херсонщину для себе та покращити якість послуг, тому готові сприяти у запуску цього інноваційного туристичного маршруту», – зазначила директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації Тетяна Волинець.

Під час зустрічі представники компанії висловили свою зацікавленість у розширенні зони покриття 3G в курортних районах області.

Заступник Генерального директора Vodafone Україна південного регіону Андрій Большаков під час зустрічі зазначив: «Ми чекаємо ваших пропозицій стосовно розробки нових сервісів для вирішення проблем вашого міста».

Нагадаємо, в 2015 році у ході проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток» було укладено Меморандуму про співробітництво між Херсонською обласною державною адміністрацією та приватним акціонерним товариством «МТС Україна». Особливе місце в Меморандумі відведено розробці та впровадженню спільних проектів в галузі туризму, освіти і культури.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.