Нова Каховка
C

» » Vodafone Україна допоможе у розвитку туризму на Херсонщені

Vodafone Україна допоможе у розвитку туризму на Херсонщені

11 березня відбулась зустріч керівництва обласної державної адміністрації з представниками мобільного оператора Vodafone Україна (ПрАТ "МТС Україна”) за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та Херсонської міської ради, представників Асоціації туризму Херсона.

На зустрічі було обговорено питання щодо партнерства з розвитку телекомунікаційних сервісів в регіоні, а саме: розвитку концепції Smart city в Херсоні, зокрема, запуску інноваційного туристичного маршруту з QR-кодами.

Згідно з проектом інноваційного туристичного маршруту, який презентувала компанія: за допомогою смартфона або планшета зчитуються QR коди (нанесені на інформаційні таблички) туриста, які буде направлено на сервер з докладним описом і фото найближчого історичного або культурного об’єкта, до опису будуть додаватися посилання на повну карту міста із зазначенням місць, де розташовані пам’ятки з QR табличками. Крім історичної довідки, опис об’єкта включає місцеві легенди, цікаві історії і спогади, представлені в різних формах.

«Ми маємо на меті створити усі умови для туристів, які хочуть відкрити Херсонщину для себе та покращити якість послуг, тому готові сприяти у запуску цього інноваційного туристичного маршруту», – зазначила директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації Тетяна Волинець.

Під час зустрічі представники компанії висловили свою зацікавленість у розширенні зони покриття 3G в курортних районах області.

Заступник Генерального директора Vodafone Україна південного регіону Андрій Большаков під час зустрічі зазначив: «Ми чекаємо ваших пропозицій стосовно розробки нових сервісів для вирішення проблем вашого міста».

Нагадаємо, в 2015 році у ході проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток» було укладено Меморандуму про співробітництво між Херсонською обласною державною адміністрацією та приватним акціонерним товариством «МТС Україна». Особливе місце в Меморандумі відведено розробці та впровадженню спільних проектів в галузі туризму, освіти і культури.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.