Нова Каховка
C

» » Свято української музики у Генічеську

Свято української музики у Генічеську

Свято української музики у Генічеську

Свято справжньої української музики відбулося 18 серпня у Генічеську. Сотні місцевих жителів і відпочивальників відвідали фестиваль «Твоя Країна fest», організований за підтримки Міністерства інформаційної політики України. 

 

Гостям свята дарували свої пісні Фома та «Мандри», «Тартак», Марія Бурмака, Gypsy Lyre та Іванка Червінська.

Свято української музики у Генічеську
Свято української музики у Генічеську

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв подякував Міністерству інформаційної політики України і безпосередньо Міністру МІП Юрію Стецю за організацію фестивалю, а також відзначив: «Сьогодні відомі виконавці України виступали зі своїми найкращими композиціями, спілкувалися з аудиторією, і тим самим створювали дружню культурну атмосферу. Це фестиваль саме української пісні. Як сказав Президент, армія –  боронить нашу землю, віра – душу, а мова – серце. Тому важливо робити все, щоб ці істини входили в наше життя, і ми розуміли, що ми є частиною однієї нації. Саме для цього небайдужі патріоти створюють проекти, подібні до Твоя країна fest».

Свято української музики у Генічеську

На цьому зробив акцент і голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов під час відкриття заходу:«Українське мистецтво дуже потрібне нам сьогодні. Ми підтримуємо всі таланти, які присутні на фестивалі. Дякую кожному, хто радіє за Україну».

 

Основна мета фестивалю – донести якісну сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.

 

Лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома) поділився емоціями та враженнями від того, як херсонська публіка відреагувала на такий цікавий івент та дещо розповів про нього: «Ми любимо Херсон і Херсон любить нас! Щодо фестивалю, то він не тільки про музику, а й про Україну взагалі. Важливо, що нас підтримує Міністерство і місцеві адміністрації. Головне, що люди і артисти з ентузіазмом сприйняли ідею фестивалю, адже ми відчуваємо потребу у своєму контенті, українських піснях».

Свято української музики у Генічеську
Свято української музики у Генічеську

У рамках «Твоя країна fest» виступила і народна артистка України Марія Бурмака. На сцені їй подарував квіти очільник області Андрій Гордєєв.

 

Після виступу виконавиця розповіла:«У Генічеську я вперше. Фантастична віддача від людей, було відчуття, що ми одне ціле. Це дуже важливо. Разом з командою фестивалю ми робимо своєрідну «децентралізацію», адже приїжджаємо не в обласні міста, а в прикордонні - туди, звідки починається наша країна. Наближаємо українську музику до людей. Сьогодні не лунало жодного політичного гасла, лише пісні про кохання, а це значно більше».

Свято української музики у Генічеську
Свято української музики у Генічеську

У програмі фестивалю - 7 прикордонних міст.

 

11 серпня «Твоя Країна fest» відбувся у Ізмаїлі (Одеська область, кордон з Румунією).
Другим містом, куди завітали українські співаки  став Генічеськ - 18 серпня.

 

24 серпня у День незалежності фестиваль приїде до Маріуполя (Донецька область, зона проведення ООС), 8 вересня – у Конотоп (Сумська область, кордон з Росією), 15  вересня – в Мукачево (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарни (Рівненська область, кордон з Білоруссю).

 

Організатори фестивалю планують зробити його щорічним із залученням ще більшої кількості колективів і співаків, що грають фольк музику, та не виключають, що у майбутньому «Твоя країна fest” подорожуватиме Європою.     

 

Адже український мелодійний спів не має кордонів і має лунати усюди.

Свято української музики у Генічеську

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.