Нова Каховка
C

» » У Каховці пройшов рейд із профілактики поведінки серед неповнолітніх

У Каховці пройшов рейд із профілактики поведінки серед неповнолітніх

У Каховці пройшов рейд із профілактики поведінки серед неповнолітніхЗ метою попередження протиправної поведінки неповнолітніх та проведення профілактичної роботи з ними у суботу, 18 серпня, відбувся вечірній рейд по центру міста.

 

До патрулювання залучилися спеціалісти відділу у справах дітей, управління освіти, інспектори ГФ "Щит" та представники поліції.

 

З молоддю та підлітками, які відпочивали в різних місцях центру Каховки, проводилися профілактичні бесіди, надавалися роз'яснення про відповідальність за різні види правопорушень.

 

З трьома неповнолітніми, які перебували в кампаніях, де вживалися спиртні напої, надалі буде проводитися робота. Спеціалісти зазначають, що працюватимуть не тільки з молоддю, а й батьками.

У Каховці пройшов рейд із профілактики поведінки серед неповнолітніх 

Особливу увагу під час рейду  було звернено на подвір'я по вул. Ф.Гаєнко, 17. Мешканці якого скаржилися на порушення правопорядку з боку неповнолітніх. Саме тому за час рейду фахівці тричі туди навідувалися. Кампаній дітей, що вживають алкоголь, не було виявлено, але з групою молоді, що відпочивала поряд, була проведена бесіда про дотримання порядку та тиші в нічний час.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.