Новая Каховка
C

» » У Каховці пройшов рейд із профілактики поведінки серед неповнолітніх

У Каховці пройшов рейд із профілактики поведінки серед неповнолітніх

У Каховці пройшов рейд із профілактики поведінки серед неповнолітніхЗ метою попередження протиправної поведінки неповнолітніх та проведення профілактичної роботи з ними у суботу, 18 серпня, відбувся вечірній рейд по центру міста.

 

До патрулювання залучилися спеціалісти відділу у справах дітей, управління освіти, інспектори ГФ "Щит" та представники поліції.

 

З молоддю та підлітками, які відпочивали в різних місцях центру Каховки, проводилися профілактичні бесіди, надавалися роз'яснення про відповідальність за різні види правопорушень.

 

З трьома неповнолітніми, які перебували в кампаніях, де вживалися спиртні напої, надалі буде проводитися робота. Спеціалісти зазначають, що працюватимуть не тільки з молоддю, а й батьками.

У Каховці пройшов рейд із профілактики поведінки серед неповнолітніх 

Особливу увагу під час рейду  було звернено на подвір'я по вул. Ф.Гаєнко, 17. Мешканці якого скаржилися на порушення правопорядку з боку неповнолітніх. Саме тому за час рейду фахівці тричі туди навідувалися. Кампаній дітей, що вживають алкоголь, не було виявлено, але з групою молоді, що відпочивала поряд, була проведена бесіда про дотримання порядку та тиші в нічний час.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.