Нова Каховка
C

» » Каховські атовці здобули перемогу у «Іграх патріотів»

Каховські атовці здобули перемогу у «Іграх патріотів»

Каховські атовці здобули перемогу у «Іграх патріотів»У суботу, 18 серпня, у Каховці відбулися міські відкриті спортивні змагання «Ігри патріотів».

 

Визначали  кращих серед учасників АТО і військовослужбовців ЗСУ.

 

Участь взяло 4 команди: «СКІФ» (Каховка), «Ніхто, крім нас» (Н. Каховка), «Біла стріла» (Н. Каховка), і бійці 57-ій бригади.

 

Учасники змагалися в таких видах: кроссфіт, стрільба з пневматичної гвинтівки, стрільба з лука, збирання і розбирання автомату Калашнікова, підйомі гирі і перетягуванні каната.

 

Незважаючи на спеку, на протязі 4-х годин команди демонстрували хороші фізичні якості, вправність, хитрість і вміння пристосовуватися в нестандартних спортивних дисциплінах.

 

В результаті запеклої боротьби перше місце виборола команда каховська «СКІФ». Друге місце посіли хлопці із «Ніхто, крім нас», а третіми - «Біла стріла» з Нової Каховки.

 

На завершення заходу учасників і вболівальників частували смачнючим куліш від каховських козаків.

Каховські атовці здобули перемогу у «Іграх патріотів»
Каховські атовці здобули перемогу у «Іграх патріотів»

Цей захід став можливим завдяки підтримці міського голови Андрій Дяченко, ПрАТ «Чумак» і Олександру Бойко, ТОВ «Тройка» і Руслану Романенко, ГО «Громадянська відповідальність» і Галина Захарченко, ГО "Кордон" і Александр Назарук,  ФОП "Прийма"  і Андрій Прийма, а також відділу молоді і спорту.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.