Нова Каховка
C

» » З 1 вересня вчителям підвищать зарплату

З 1 вересня вчителям підвищать зарплату

З 1 вересня вчителям підвищать зарплату

З першого вересня вчителям підвищать зарплату Згідно з постановою Кабміну від 11 січня 2018 року з 1 січня 2018 року підвищено посадові оклади педагогічних працівників, оплата яких здійснюється за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам підвищуються на 10%.

 

Підвищення оплати праці інших категорій педагогічних працівників в планах з 1 вересня 2018 року, повідомляє джерело.

 

Постановою КМУ надбавка за престижність праці педагогічним працівникам встановлюється в граничному розмірі 30% посадового окладу, але не менше 5% педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної, вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування.

 

Право на встановлення надбавки в розмірі до 30% з 1 січня 2018 року мають право керівники установ загальної середньої освіти, їх заступники, вчителі та викладачі закладів професійної та вищої освіти, які викладають предмети згідно з відповідними Державним стандартам загальної середньої освіти.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.