Нова Каховка
C

» » Історична реформа: в Україні готуються змінити правопис

Історична реформа: в Україні готуються змінити правопис

Міністерство освіти і науки України запропонувало для громадського обговорення проект нової редакції Українська правопису, останні зміни в якому датуються 2012 роком.

 

"Українська національна комісія з питань правопису, склад якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 416, пропонує до уваги громадськості проект нової редакції Українського правопису, розроблений на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набувають поширення в різних сферах суспільного, наукового та культурного життя", - написано в повідомленні прес-служби відомства.

 

"Правописна комісія виходила із розуміння того, що Український правопис, як правопис і будь-якої іншої мови, не може бути вичерпним; він кодифікує засадничі, найбільш поширені або спірні орфографічні положення", - наголошується в заяві.

 

Пропозиції та зауваження будуть прийматися протягом місяця, до 15 вересня. Сам проект документа складається з більш ніж 200 сторінок.

 

"Правописна комісія розраховує на уважне прочитання, конструктивні пропозиції і доброзичливу критику всіх зацікавлених користувачів і знавців української мови", - додали в Міносвіти.

 

 

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.