Нова Каховка
C

» » Вода на пляжах Херсонщини відповідає санітарним нормам

Вода на пляжах Херсонщини відповідає санітарним нормам

Вода на пляжах Херсонщини відповідає санітарним нормамЯкість води у межах пляжів Херсонщини відповідає стандарту на мікробне забруднення.

 

Центр громадського здоров'я МОЗ України 14 серпня оновив інтерактивну карту не рекомендованих для купання пляжів та рекреаційних зон України та міста Києва. У переліку - 164 пляжа в Києві і 19 областях України. У ЦГЗ немає претензій лише до 5 регіонів, серед яких і Херсонська область.

 

«Якість води у межах цих пляжів і рекреаційних зон не відповідає стандарту на мікробне забруднення за індексом ЛКП (лактопозитивні кишкові палички).

 

У поточному оздоровчому сезоні проводиться моніторинг якості води 197 морських та річкових пляжів (місця рекреаційного та оздоровчого використання) на території південних областей України, що мають вихід на морське узбережжя (Донецька обл., Запорізька обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Херсонська обл., м. Чорноморськ, м. Київ). З них 155 морських та 42 річкових (у тому числі і в м. Києві) із 220 зареєстрованих (178 морських і 42 річкових) пляжів.

 

За період з 2 по 9 серпня 2018 року було проведено 711 досліджень якості води на території південних областей України, що мають вихід на морське узбережжя: з них 57 проб (8,0%) не відповідають вимогам стандарту на мікробне забруднення (морська вода – 3,2% із 594 досліджень, річкова вода – 32,5% із 117 досліджень).

 

У межах здійснення моніторингу проводиться моніторинг за якістю води на 650 річкових пляжах та у рекреаційних зонах України.

 

За період з 1 по 8 серпня 2018 року було проведено 1000 дослідження якості річкової води за мікробіологічними показниками: з них не відповідають нормативам на мікробне забруднення по індексу ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) 92 дослідження (9,2%)»,  - йдеться у повідомленні Центр громадського здоров'я.

 

Нагадаємо, що на початку липня було шість регіонів, пляжі яких відповідають санітраним нормам. Протягом місяця ситуація погіршилася в Одеській і Харківській областях, поліпшилася – у Тернопільській.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.