Нова Каховка
C

» » Пожежі в Новій Каховці: автомобіль, кіоск і суха трава

Пожежі в Новій Каховці: автомобіль, кіоск і суха трава

Пожежі в Новій Каховці: автомобіль, кіоск і суха траваП'ять пожеж виникло з 6 по 12 серпня на території Новокаховської міської ради, інформує міський відділ ГУ ДСНС України.

 

8  серпня о 18:47 загоряння сухої трави на відкритій території за адресою: м. Таврійськ, вул. Вокзальна. Площа пожежі – 50 кв. м. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

9 серпня о 17:07 загоряння торгівельного кіоску за адресою: м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 1. Причина пожежі і збитки встановлюються.

 

10 серпня о 3:30 загоряння автомобіля за адресою: м. Нова Каховка, перехрестя вул. Індустріальної та Першотравневої. Причина пожежі і збитки встановлюються.

 

11  серпня о 9:53 загоряння сухої трави та сміття на відкритій території за адресою: м. Таврійськ, район сміттєзвалища. Площа пожежі – 100 кв. м. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

12  серпня о 10:44 загоряння сухої трави на відкритій території за адресою: м. Нова Каховка, вул. Букіна, 66. Площа пожежі – 15 кв. м. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

 

Рятувальники Нової  Каховки звертаються до жителів міста: у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.