Новая Каховка
C

» » Медики виявили небезпеку чаю у пакетиках

Медики виявили небезпеку чаю у пакетиках

Медики виявили небезпеку чаю у пакетиках

Чай у пакетиках дуже популярний через свою зручність. Разом із тим медики не рекомендують його вживати. Справа у тому, що матеріал, з якого роблять пакетики, здатен зашкодити здоров’ю.

 

Пакетики роблять з целюлози, для міцності просоченої синтетичними смолами, розчиненими в ацетоні або спирті, розповідає 24apteka.

 

Другою причиною відмовитися від чаю у пакетиках є те, що виробники часто кладуть у пакетики напій сумнівної якості. Для того, щоб чай був смачним, до нього додають підсилювачі смаку.

 

Також у пакетиках нерідко присутні барвники. Щоб встановити це достатньо опустити пакетик у холодну воду. Якщо вона одразу набуває темного кольору – у напій додали барвник.

 

Крім того, виробники додають до пакетованого чаю дешеві фруктові ароматизатори. Вони містять токсичні речовини, які, накопичуючись у організмі, можуть викликати порушення роботи печінки та збільшують ризик розвитку онкозахворювань і безпліддя.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.