Нова Каховка
C

» » Медики виявили небезпеку чаю у пакетиках

Медики виявили небезпеку чаю у пакетиках

Медики виявили небезпеку чаю у пакетиках

Чай у пакетиках дуже популярний через свою зручність. Разом із тим медики не рекомендують його вживати. Справа у тому, що матеріал, з якого роблять пакетики, здатен зашкодити здоров’ю.

 

Пакетики роблять з целюлози, для міцності просоченої синтетичними смолами, розчиненими в ацетоні або спирті, розповідає 24apteka.

 

Другою причиною відмовитися від чаю у пакетиках є те, що виробники часто кладуть у пакетики напій сумнівної якості. Для того, щоб чай був смачним, до нього додають підсилювачі смаку.

 

Також у пакетиках нерідко присутні барвники. Щоб встановити це достатньо опустити пакетик у холодну воду. Якщо вона одразу набуває темного кольору – у напій додали барвник.

 

Крім того, виробники додають до пакетованого чаю дешеві фруктові ароматизатори. Вони містять токсичні речовини, які, накопичуючись у організмі, можуть викликати порушення роботи печінки та збільшують ризик розвитку онкозахворювань і безпліддя.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.