Новая Каховка
C

» » У Новій Каховці навчання в музичних школах подорожчає

У Новій Каховці навчання в музичних школах подорожчає

У Новій Каховці навчання в музичних школах подорожчає

На 20 гривень вирішив підняти щомісячну плату за навчання в школах естетичного виховання виконавчий комітет Новокаховської міськради. Найдешевшими будуть заняття на бандурі, домрі і духових інструментах — 90 грн., найдорожчими на гітарі, фортепіано, електронних інструментах і уроках вокалу — 150 грн.

 

— Востаннє плата за навчання підвищувалася шість років тому і становила від 70 до 130 гривень на місяць. Після того рішення всі інші райони області підтягнули свої розцінки за нами, а тепер у Новій Каховці вартість навчання в школах естетичного виховання стала найнижчою на Херсонщині. Дійшло до того, що зібраних у батьків коштів нині вистачає лише на оплату 7 педагогічних ставок, тоді як раніше ця цифра дорівнювала 15,5. Ми провели обговорення даного питання з батьками. Всі вони попереджені про подорожчання і з розумінням поставилися до ситуації, — прокоментувала начальник відділу культури Новокаховської міськради Наталія Зарудна.

 

Залишити на старому рівні плату на навчання виконавчий комітет вирішив лише для саксофону і флейти. У Новій Каховці діє два заклади естетичного виховання — дитяча школа мистецтв і дитяча музична школа.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.