Нова Каховка
C

» » У Таврійську комп’ютери до амбулаторії так і не дійшли

У Таврійську комп’ютери до амбулаторії так і не дійшли

У Таврійську комп’ютери до амбулаторії так і не дійшли

Питання відсутності комп’ютерів в розташованій у Таврійську амбулаторії №3 Новокаховського міського центру первинної медико-санітарної допомоги було порушене на розширеній апаратній нараді в Новокаховській міськраді 2 серпня.

 

— Необхідна комп’ютерна техніка нашій амбулаторії була придбана в числі перших. Але в інших амбулаторіях вона вже давно встановлена і працює, а у нас досі ні, — розповів міський голова Таврійська Микола Різак.

 

У місті подейкують, нібито всі придбані комп’ютери зберігаються вдома у завідуючого цієї амбулаторії. Водночас медичні працівники змушені працювати як у кам’яному віці — на папері, без використання електронних реєстрів. Але як стверджує головна лікарка Новокаховського МЦПМСД Зоріна Зінченко, на підписання декларацій з пацієнтами відсутність техніки в Таврійську ніяк не впливає.

 

— Один із тамтешніх лікарів має вже 1400 укладених декларацій, — запевнила вона.

 

Микола Різак підозрює, що на невидачу комп’ютерів амбулаторії № 3 могла вплинути крадіжка, що сталася там взимку. Тоді невідомі винесли з медустанови монітор і системний блок. «Відтоді там було поставлено охорону, — стверджує міський голова Таврійська. — Але взагалі — що це за дитсадок? Лікарям же потрібно вводити дані про пацієнтів у відповідні електронні бази. А як це зробити без необхідної техніки? Відповіді на ці питання поки немає».

 

До речі, за словами Зоріни Зінченко, на території Новокаховської міськради вже укладено 16700 декларацій з лікарями. В середньому щотижня підписується 1000 цих договорів. «Загалом їх уже уклали 23% від загальної кількості населення. Нині активність людей трохи знизилася у зв’язку з періодом відпусток», — додала вона.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.