Новая Каховка
C

» » На Херсонщині визначать кращу книгу

На Херсонщині визначать кращу книгу

На Херсонщині визначать кращу книгу

На Херсонщині оголошено прийом заявок для участі в обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини». Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Херсонської ОДА. «Запрошуємо місцевих авторів (упорядників) книг, місцеві видавництва, науково-дослідницькі підприємства, заклади освіти та бібліотеки, громадські об’єднання взяти участь в обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини». Він проводиться з метою сприяння розвитку місцевого книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, виховання культури читання та любові до української книги», - йдеться у повідомленні.

 

Заявки учасників обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини» приймаються з 1 вересня до 1 жовтня 2018 року. У зазначений термін до Херсонської обласної державної адміністрації за адресою (73000, м. Херсон, пл. Свободи,1) з позначкою «Конкурс «Краща книга Херсонщини» подається заявка за встановленою формою.

 

До Конкурсу допускаються книги та макети книг, готових до друку, написані українською мовою, автори яких проживають на території Херсонської області. Книги повинні бути видані або підготовлені до друку впродовж попереднього або поточного року.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.