Нова Каховка
C

» » У Каховці закордонний паспорт та ID-картку можна замовити через Інтернет

У Каховці закордонний паспорт та ID-картку можна замовити через Інтернет

У Каховці закордонний паспорт та ID-картку можна замовити через ІнтернетНещодавно Каховський міський ЦНАП розпочав оформлення закордонного паспорту та ID-карток, а сьогодні ці послуги стали ще доступнішими завдяки підключенню до порталу iGov. Відтепер місцеві жителі можуть через Інтернет замовити цілий ряд послуг, які користуються особливою популярністю:


- оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон (https://igov.org.ua/service/176/general);


- отримання паспорта громадянина для виїзду за кордон для дитини (https://igov.org.ua/service/177/general);


- оформлення та видача паспорта громадянина України (ID-картки) по досягненні 14-річного віку (https://igov.org.ua/service/28/general);


- видача ID-картки замість вклеювання до паспорта громадянина фотокартки при досягненні 25-ти і 45-річного віку (https://igov.org.ua/service/25/general);


- отримання паспорта громадянина України (ID-картки) замість утраченого або викраденого (https://igov.org.ua/service/1431/general);


- обмін паспорта громадянина (ID-картки) у разі непридатності для користування (https://igov.org.ua/service/175/general);


- обмін паспорта громадянина (ID-картки) в разі зміни (переміни) прізвища, імені або по батькові (https://igov.org.ua/service/173/general).


Обслуговування громадян, які записалися через портал iGov, відбуватиметься тричі на тиждень (понеділок, вівторок, четвер) з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 15.00. Решту робочих днів прийом проводиться у порядку живої черги.


Користувачі iGov під час замовлення Інтернет-послуг мають бути уважними, обираючи потрібний регіон (Херсонська область), місто (Каховка), а далі – Каховський міський ЦНАП.


Каховка залишається одним із лідерів за темпами впровадження електронних сервісів на Херсонщині. Запуск онлайн-послуг у місцевому ЦНАПі став можливим завдяки особистому сприянню Каховського міського голови Андрію Дяченку.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.