Нова Каховка
C

» » Земельні "війни" на Бериславщині: чи віддадуть землю священику московського патріархату?

Земельні "війни" на Бериславщині: чи віддадуть землю священику московського патріархату?

Трохи Історії.  В 1999 році землі колишнього КСП "Славутич" були розподілені між декількома сільськими радами та Бериславською міською радою.
Землі приєднані до міської ради були переведені в землі резерва під забудову(планувалось надавати плани населеню під будівництво особистого житла). Таким чином 22.05.2003 року сесією міської ради було затверджено Генеральний план міста! Землі поблизу ГОЛОВНОЇ насосної станції КВУ ''БЕРИСЛАВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ'', ця станція подає питну воду населенню, навколо цієї станції розташовані свердловини з яких і подається питна вода! Відповідно до ряду законодавчих актів, землі навколо насосної станції, потрапляють під санітарну зону.
На цих землях дозволено лише залуження та залісення, а розорювання земель заборонено! Але це не для нашого Відділу Держземагентства у Бериславському районі Херсонської області. Начальник відділу Присяжнюк Петро Вікторович, який надав до свого головного управління "документацію", відповідно до якої було виділено без надання відповідної згоди місцевої ради під особисте сільське господарство настоятелю храму Воскресіння Христового о.Олександру МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ.
Зверніть увагу, проросійські "люди" хочуть залишити наше місто без питної води. Що це, сплановане дійство з боку російських господарів, чи збагачення деяких "патріотів" (скільки коштує батьківщина?-30 "серебряніків"?)? Зверніть увагу, що сьогодні проблем з питною водою в Бериславі немає, але цим діям проблема може виникнути.
Справа знаходиться в суді, ось і подивимось, судді на чиїй стороні? Чи проукраїнський суд? Розслідування буде продовжено! Будемо з'ясовувати звідки у деяких "керівників" з'явився автомобіль бізнес-класа? Чому досі не люстрували таких керівників-бізнесменів, які займають державні засади?
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.