Новая Каховка
C

» » Вербувальні групи 57-ї ОМПБр працюють у Новій Каховці і Бериславі

Вербувальні групи 57-ї ОМПБр працюють у Новій Каховці і Бериславі

Вербувальні групи 57-ї ОМПБр працюють у Новій Каховці і Бериславі57-а окрема мотопіхотна бригада ЗСУ, яка віднедавна дислокується на Херсонщині, працює над поповненням особистого складу частини. Про це йдеться у повідомленні на сторінці бригади в соцмережі Фейсбук.

 

«Особовий склад 57 окремої мотопіхотної бригади продовжує виконувати заходи відновлення боєздатності. Одними із таких заходів є комплектація вакантних посад. Тому, саме зараз наші вербувальні групи проводять роботу серед місцевого населення в м. Нова Каховка та м. Берислав, роз’яснюючи бажаючим вступити на військову службу умови проходження служби в 57 окремій мотопіхотній бригаді та перспективи кар’єрного росту. Вже за перший день роботи вербувальної групи знайшлося 16 бажаючих вступити до лав нашої бригади. Тому запрошуємо всіх, кому не байдужа доля України! Захистимо Батьківщину разом!».

 

Нагадаємо, що нещодавно на нараді в Новій Каховці обговорювалися питання інтеграції медичної роти 57-ї ОМПБр у склад міської лікарні.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.