Новая Каховка
C

» » Грандіозне фіаско: 27 липня стало справжнім провалом для операції “Хресний хід”. Понуро, убого і патово

Грандіозне фіаско: 27 липня стало справжнім провалом для операції “Хресний хід”. Понуро, убого і патово

Грандіозне фіаско: 27 липня стало справжнім провалом для операції “Хресний хід”. Понуро, убого і патово

Ріденький “Хресний хід” Московського патріархату або просто грандіозне фіаско.

 

Якось добряче порідшали ряди парафіян Московського екзархату (патріархату) який влаштував сьогодні в Києві “хресний хід” в честь 1030-річчя хрещення Київської Русі. Станом на зараз, в молебні взяло участь трохи більше 5 тис віруючих. Так, все вірно, не десятки тисяч і тим більше не 100 тисяч і більше (обіцялося навіть більше 200 тисяч), як запевняли представники екзархату та їхні посібники, а 5 тисяч.

 

Настільки гнітюче фіаско “хресного ходу” організованого одним з найбільш одіозних фанатів “русского мира” в Україні Вадимом Новинським вже намагаються в ряді ЗМІ пояснити знайомим наративом про утиск віруючих київської хунтою. Мовляв, в столицю не пускали автобуси з прихожанами МП найняті владою екстремісти, які загрожують мало не спалювати автобуси з паломниками.

 

Що дивного, жодної задокументованої загрози, в століття високих технологій, представлено не було, так само, як не було жодного звернення в правоохоронні органи представників транспортних компаній щодо загроз які надходили.

 

Історія ж із забороною на в’їзд до Києва автобусів з паломниками, заснована лише на перевірці поліцією 5 автобусів, теж не витримує критики, адже якщо враховувати той факт, що на молебні було 5 тисяч віруючих, а брати участь повинно було 200 тисяч, то до Києва не пустили близько 195 тисяч чоловік … тобто, ви уявляєте собі цю низку автобусів що жаряться на сонці, які перевозили таку кількість прихожан МП, якщо врахувати, що до Києва за добу в’їхало 116 автобусів з 4691 паломником? І де цей транспортний колапс на в’їзді до Києва?

 

Але як же не розпустити байку про кровожерливих бандерівців, особливо коли по саму шию сів у калюжу в своїй спробі прогнутися під кремлівський екзархат.

 

Власне, 27 липня стало справжнім провалом для операції “Хресний хід”. Понуро, убого і патово. Патово, бо іншого шляху у московського екзархату як заявити про себе в контексті надання автокефалії УППЦ не було. І, схоже, ця спроба стане точкою в даній темі.

 

А тому, як краще назвати сьогоднішнє дійство, “ріденьким ходом” або “грандіозним фіаско” – вирішувати вам, але суть від того не поміняється. Навіть не дивлячись на старання продажних ЗМІ.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.