Нова Каховка
C

» » Конкурс на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути

Конкурс на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути

Оголошується конкурс на здобуття премії імені А.П.Бахути у двох номінаціях: «художня література - поезія», «художня література - проза», повідомляє офіційний сайт міста Нова Каховка

Премію імені поета-земляка А.П.Бахути у нашому місті засновано з 2015 року. Засновником літературної премії є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Премія надається у двох номінаціях: «художня література - поезія», «художня література - проза» і передбачає нагородження переможця за кращий художній твір, що відзначається високою літературною майстерністю, яскравими мовними засобами, новизною та вирізняється оригінальністю форм та мотивів.

Премія присуджується щорічно у сумі 5 (п’ять) тисяч гривень (з урахуванням податків) за кожну з двох номінацій за рахунок коштів, передбачених для цього в міському бюджеті.

На здобуття премії щорічно висуваються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Твори надаються в електронному та паперовому вигляді (1 примірник).

Довідки за тел. (05549) 9 05 95.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.