Новая Каховка
C

» » Україна не відновлюватиме подачу води в Крим

Україна не відновлюватиме подачу води в Крим

Україна не відновлюватиме подачу води в Крим

Україна не буде відновлювати подачу води з України в Крим через Північно-Кримський канал. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає agroday.com.ua.

 

На його думку, подача води в Крим — питання, яке сьогодні закидають в інформаційний простір «блогери, лідери громадської думки і якість експерти позавчорашнього розливу».

 

На думку міністра, це питання просуває Росія. Якщо питання з транспортним сполученням з півостровом і подачею туди енергії вона якось вирішила, то проблему водопостачання не зможе вирішити ніяк, упевнений міністр.

 

«Я думаю, що ці спроби марні — вони нічого не отримають. І Крим на цьому етапі буде пустелею», — сказав Володимир Омелян.

 

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментарий

хохол 24 июля 2018 15:08
Ну пока ещё не камни с неба....)))) Просто нет воды. Хотя природу Крыма жаль.Северный Крым и при канале не сильно уж был балован пресной водой, а сейчас там вообще солёная пустыня.
  • Нравится
  • 0

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.