Нова Каховка
C

» » У Каховці тарифи ростуть, як на дріжджах

У Каховці тарифи ростуть, як на дріжджах

У Каховці тарифи ростуть, як на дріжджах

Підняти з 1 серпня тарифи на водопостачання, водовідведення та вивезення побутових відходів вирішив виконавчий комітет Каховської міськради. Доволі несуттєво підвищаться тарифи лише на сміття. Попри те, що востаннє вони переглядалися лише в квітні цього року, надані місцевим КП «Комунальне транспортне підприємство» розрахунки скоригованих планових витрат, пов’язаних з наданням послуг зі збирання, зберігання, перевезення і захоронення побутових відходів, члени виконкому визнали економічно обгрунтованими.

 

Більш суттєво підвищаться тарифи на послуги місцевого водоканалу, які востаннє піднімалися з 1 січня 2018 року. Загалом вони зростуть на 17% і становитимуть 24,6 грн. за кубометр води. Керівництво комунального підприємства пояснює це постійним зростанням основних складових тарифу.

 

У новому подорожчанні вартості послуг комунальних підприємств Каховки дивує цілковита байдужість до цього питання з боку депутатів міської ради. Ще в минулому році вони намагалися активно блокувати зростання тарифів та проводити перевірки їх обгрунтованості. Особливу роль у цьому зіграли представники «Опозиційного блоку». Здається, тепер їм стало цілком байдуже, як саме виконавчий комітет піднімає тарифи на комунальні послуги. Особливо помітною ця байдужість виявилася після того, як депутат від «Опоблоку» Олег Потоскуєв став членом виконкому міськради після призначення на посаду заступника міського голови Каховки, а самі представники «Опоблоку» заявили про знайдення порозуміння і кінець війни між ними та командою очільника міста Андрія Дяченка.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.