Нова Каховка
C

» » На виїзному засіданні бюджетного комітету обговорювали шляхи деокупації Криму

На виїзному засіданні бюджетного комітету обговорювали шляхи деокупації Криму

На виїзному засіданні бюджетного комітету обговорювали шляхи деокупації КримуНа Херсонщині з робочою поїздкою перебував комітет Верховної Ради України з питань бюджету на чолі з його головою Андрієм Павелко.


Також участь у виїзному засіданні бюджетного комітету взяли участь нардепи від Херсонщини та представники центральних органів влади.


Серед тем, які піднімали парламентарі, було залучення інвестицій в міжнародний аеропорт «Херсон», додаткове фінансування обласного онкодиспансера та облаштування адміністративного кордону з окупованим Кримом.


Народний депутат Рефат Чубаров, апелюючи до голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва, заявив, що облаштування адмінкордону капітальними спорудами може бути сприйнято кримчанами як намагання України закріпити статус кво окупації та відгородитися від них.


Іван Вінник, народний депутат, секретар комітету з нацбезпеки та оборони, наголосив, що Крим було окуповано виключно гуманітарними методами. Українцям в Криму російською пропагандою було підмінено ідентичність. Навіть етнічні українці свідомо бажали стати частиною “руського миру”. Наприклад, 85 відсотків військових добровільно зрадили присязі і перейшли на бік ворога. Тому ми будемо деокупувати Крим переважно гуманітарними методами.


Треба повернути українців додому.


І мова йде не тільки про фізичне повернення а й ментальне, підкреслив Іван Вінник.

На виїзному засіданні бюджетного комітету обговорювали шляхи деокупації Криму


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.