Новая Каховка
C

» » Чи піде Козацьке до Нової Каховки?

Чи піде Козацьке до Нової Каховки?

Чи піде Козацьке до Нової Каховки?

Пропозиції запросити Козацьке Бериславського району приєднатися до майбутньої Новокаховської ОТГ усе частіше лунають у стінах Новокаховської міськради. А чи є такі наміри у самої громади? Про це ми запитали у селищного голови Андрія Чирка.

 

— Ми ще в 2015 році виступили з ініціативою створити об’єднану територіальну громаду з центром у Козацькому, як і передбачалося за перспективним планом формування громад. Від цих намірів ми не відмовляємося. Гальмує лише відсутність відповідних рішень сусідніх сільських рад, — коментує він.

 

Планувалося, що до Козацької ОТГ увійдуть Веселівська, Одрадокам’янська, Бургунська і Ольгівська сільради.

 

«На одному з засідань у Бериславі я заявив, що в разі відмови або супротиву у створенні громади ми маємо резервний варіант — попроситися до Нової Каховки, — додав Андрій Чирко. — Ця заява мала резонанс у районі. Проте насправді жодних реальних перемовин з Новокаховською міськрадою ми не вели, і такий варіант всерйоз поки нами не обговорювався».

 

Нагадаємо, що нині обговорюється можливість об’єднання з Новою Каховкою села Чорнянки Каховського району. А на останньому засіданні виконкому Новокаховської міськради лунали пропозиції «запросити до себе» не лише Козацьке й Веселе, а й Козачі Лагері та Кринки сусіднього Олешківського району.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.