Нова Каховка
C

» » У Новій Каховці перших класів вистачить на всіх

У Новій Каховці перших класів вистачить на всіх

У Новій Каховці перших класів вистачить на всіх

Понад 700 учнів вперше сядуть за шкільні парти 1 вересня у Новій Каховці. Однак ця кількість далеко не остаточна. «Ми очікуємо в місті родини 57-ї окремої мотопіхтоної бригади. Тож першокласників може бути ще більше», — розповіла начальник відділу освіти міськради Оксана Якубова.

 

За її словами, місць у класах для всіх вистачить. Самі перші класи набиратимуть у всіх школах крім ліцею № 4. На його базі планується поступово створити профільний ліцей для учнів 10—12 класів. Нині цей заклад, як говорить Оксана Якубова, має найменшу наповнюваність класів. Але з нового навчального року в ньому залишатимуться колишні класі, починаючи з другого. А першокласників уже набирають до розташованого по сусідству ліцею № 9. І 21 відповідна заява від батьків там уже зареєстрована.

 

— Було багато ажіотажу навколо ліцею № 4. Один із його викладачів навіть сказав, що на місці цього закладу секретар міськради Олександр Лук’яненко нібито збирається побудувати житловий будинок. Це або велика тяжка хвороба у людини або провокація. Ліцей № 4 залишатиметься в місті, тільки в іншому статусі. І він буде одним із найкращих закладів, — зазначив на розширеній апаратній нараді в міській раді 3 липня міський голова Володимир Коваленко.

 

Оксана Якубова також розповіла, що в минулому навчальному році з 27 претендентів підтвердили свій статус медалістів 18 випускників міських шкіл. З них 7 отримають срібні медалі, а 11 — золоті.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.