Новая Каховка
C

» » У Новій Каховці перших класів вистачить на всіх

У Новій Каховці перших класів вистачить на всіх

У Новій Каховці перших класів вистачить на всіх

Понад 700 учнів вперше сядуть за шкільні парти 1 вересня у Новій Каховці. Однак ця кількість далеко не остаточна. «Ми очікуємо в місті родини 57-ї окремої мотопіхтоної бригади. Тож першокласників може бути ще більше», — розповіла начальник відділу освіти міськради Оксана Якубова.

 

За її словами, місць у класах для всіх вистачить. Самі перші класи набиратимуть у всіх школах крім ліцею № 4. На його базі планується поступово створити профільний ліцей для учнів 10—12 класів. Нині цей заклад, як говорить Оксана Якубова, має найменшу наповнюваність класів. Але з нового навчального року в ньому залишатимуться колишні класі, починаючи з другого. А першокласників уже набирають до розташованого по сусідству ліцею № 9. І 21 відповідна заява від батьків там уже зареєстрована.

 

— Було багато ажіотажу навколо ліцею № 4. Один із його викладачів навіть сказав, що на місці цього закладу секретар міськради Олександр Лук’яненко нібито збирається побудувати житловий будинок. Це або велика тяжка хвороба у людини або провокація. Ліцей № 4 залишатиметься в місті, тільки в іншому статусі. І він буде одним із найкращих закладів, — зазначив на розширеній апаратній нараді в міській раді 3 липня міський голова Володимир Коваленко.

 

Оксана Якубова також розповіла, що в минулому навчальному році з 27 претендентів підтвердили свій статус медалістів 18 випускників міських шкіл. З них 7 отримають срібні медалі, а 11 — золоті.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.