Нова Каховка
C

» » На площі біля новокаховського кінотеатру «Юність» облаштують дві парковки

На площі біля новокаховського кінотеатру «Юність» облаштують дві парковки

На площі біля новокаховського кінотеатру «Юність» облаштують дві парковкиЗавершені проектні роботи з реконструкції другої черги площі біля кінотеатру «Юність», повідомляє відділ капітального будівництва Новокаховського виконкому.

 

Проектом передбачено заміну старого покриття з асфальтобетону на покриття з сучасної бетонної плитки, встановлення малих архітектурних форм, заміну зовнішнього освітлення та поливного водопроводу.


Враховуючи значний розмір площі, для зручності населення проектом передбачено встановлення додаткових місць для відпочинку з дерев’яних брусків на парапетах клумб. Самі клумби будуть підняті над рівнем площі з частковою зміною їхніх геометричних розмірів.


З метою вирішення питання автостоянок передбачено два місця для тимчасового паркування 32 автомобілів.


Проект передано на розгляд експертній організації. Роботи розпочнуться після отримання позитивного висновку, йдеться у повідомленні.

 

До речі, за кінотеатром є парковка, яку, судячи з усього, важко назвати дуже завантаженою (фото внизу). 

 

Можливо, "вирішення питання автостоянок" пов'язано з майбутнім будівництвом з іншого боку "Юності" сучасного Центру надання адміністративних послуг. Але біля ЦПАУ також передбачено облаштування місця для паркування автомобілів.

На площі біля новокаховського кінотеатру «Юність» облаштують дві парковки

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.